Головна » Файли

Всього матеріалу у каталозі: 5
Показано матеріалів: 1-5

Ламінат 

images

В якості основи під ламінат підходить ДСП або ДВП, лінолеум, дощаті підлоги, і т.п.

Поверхня повинна бути ідеально рівною і твердою, всі нерівності (більше 2 мм на 2 м) необхідно усунути до початку роботи. Для нерівних поверхонь необхідно використовувати самовирівнюючі суміші або спеціальні вирівнюючі плити.

Перед укладанням ламіната обов'язково потрібно укладати шумопоглинальну підкладку, яка також виконує амортизуючі функції і дозволяє приховати незначні нерівності. Варіантів підкладки може бути декілька: спінений поліетилен, пробка, а також спеціальні (так звані професійні) підкладки, пропоновані виробниками ламінату 

Перед укладанням ламіната на цементну підлогу або підлогу з керамічних плиток слід покласти паро-вологонепроникний шар. І лише потім звукоізоляційну підкладку, і потім укладати ламінат.

Якщо ламінат укладається поверх підлоги з підігрівом, необхідно дотримувати наступні рекомендації: залишати зазор не менше 30 мм між системою підігріву і чорною підлогою; включити систему підігріву за три тижні до початку укладання покриття і вимкнути її перед укладанням; обов'язково провітрити приміщення для видалення надлишку вологості;

перед початком укладання ламінованого підлогового покриття (за 48 годин) необхідно вимкнути систему обігріву; температура поверхні підлоги при експлуатації "теплого" підлоги не повинна перевищувати 25-28 ° С (в залежності від ламінованого покриття).

Розташував: Роман, 29.07.2011 | Переглядів: 2333 | Завантажень: 0 | 0

Електрика. 

imagesВсі існування людини обумовлено теплом, водою і повітрям. Комфортне існування людини обумовлено наявністю електрики. Небезпечна, при невмілому зверненні, але безцінне при грамотному використанні. За допомогою електрики ми не тільки висвітлюємо приміщення та вулиці, а й обігріваємо будинку, готуємо їжу і робимо багато іншого. Але, наявність небезпеки заподіяння шкоди, при невмілому або незахищеному поводженні з електрикою, передбачає прийняття заходів з безпеки.

Розташував: Роман, 25.12.2010 | Переглядів: 1925 | Завантажень: 0 | 0

Плитка. 

images

Серед величезного числа обробних матеріалів керамічна плитка є, мабуть, самим затребуваним. Плитка, завдяки унікальним властивостям своїх природних компонентів, застосовується з якнайдавніших часів: керамічна плитка була своєрідним «козирем» староєгипетських архітекторів, і використовувалася вона виключно для оформлення будинків знаті і царських спокоїв.
Та і про міцність кераміки дозволяють судити неспростовні факти - в ході археологічних розкопок була виявлена плитка епохи Рамзеса Третього.

Секрет популярності кераміки простий - вона поєднує в собі міцність і довговічність, необхідні для підлогових або настінних покриттів, вогнетривкість, гігієнічність, екологічність, естетику і невичерпне число варіантів оформлення. Керамічна плитка дозволяє створити в приміщенні ідеальну для людини атмосферу у всіх сенсах цього слова.

Види кераміки

Склад плитки практично ідентичний для всіх її типів: як правило, це суміш природної глини і кварцового піску в різних пропорціях. Методика виготовлення керамічної плитки ділиться на три види - литво, екструзірованіє і пресування. Перший метод можна назвати традиційним - глиняна маса розливається по формах і потім обпалюється.
Технологія проста, але не продуктивна: плитки виходять не однаковими і з нерівними краями. Тому даний метод сьогодні практично не використовується.

Екструдірованіє припускає роботу спеціального верстата, який витягає щільну глиняну масу в своєрідне полотно, яке нарезаєтся на рівні шматки. Цей метод дозволяє отримати якісну керамічну плитку. Пористість такого продукту досить висока.

Пресування - найпоширеніший метод виготовлення плитки. Кінцевий продукт відрізняється низькою пористістю і високим ступенем міцності, тому пресовані плитки ідеальні для настилу полови.

Розташував: Роман, 25.12.2010 | Переглядів: 1926 | Завантажень: 0 | 0

Сантехніка. 

imagesСанітарна техніка (сантехніка) - термін для позначення ряду технічних засобів, що відносяться до каналізації, опалення, вентиляції приміщень, водно-, тепло-і газопостачання. Як випливає з назви, сантехніка призначена для забезпечення дотримання встановлених санітарним законодавством санітарних норм у будівлях. Стандарти для санітарної техніки встановлені ГОСТ.
Традиційно під сантехнікою маються на увазі вироби, призначені для вбиралень та ванних кімнат. Сюди відносяться не тільки безпосередньо ванни, раковини, умивальники, мийки та унітази, але і джакузі, душові кабіни, змішувачі та біде.
Історія сантехніки починається з давніх шумерів, до такого висновку допомогла прийти знахідка різьбленого трону-стульчака цариці Шуба. Цей предмет датується 2600 роком до н.е. і свідчить про те, що стародавні шумери вже намагалися зробити процес більш зручним, у той час як у Європі думка про вдосконалення цієї частини свого життя з'явилася значно пізніше. Археологи також виявили, що в XX столітті до н.е. на острові Крит вже була розвинена сантехніка.
Як спеціально відхоже місце унітаз вперше зустрічається в будинках елліністичного періоду. Жителі Китаю також наблизилися у своєму побуті до предметів, що нагадує сучасний унітаз. Вже в 100 році до н.е. вони змивали відходи водою. Європейці ж довгий час використовували замість унітазів спеціальні посудини або ж, що частіше, справляли потребу на вулиці. Існують свідчення, що в Середні століття нашої ери в Європі французькі придворні мали звичай мочитися на фіранки, що змушувало закривати апартаменти на реконструкцію. В якості вбиралень використовувалися кущі або просто-напросто вулиці, що представляють собою суцільну каналізацію, відходи їжі і людського організму скидалися з балконів і з вікон прямо на вулиці. Така ситуація зберігалася навіть у XVIII столітті у Версалі. Безпосередньо унітаз у звичному його вигляді веде своє існування з Англії початку XX століття, коли Томас Кроппер, слюсар, винайшов унітаз, який став прабатьком для всіх нинішніх конструкцій. Назвою ж йому стало назва іспанської компанії Unitas, що означає «об'єднання» або «союз». Масове виробництво унітазів почалося в 1909 році.
Історія ж ванн як предмету для обмивання дещо простіша, з моменту їхньої появи у V-VI століттях до н.е. у стародавніх греків вони не сильно видозмінилися. На той момент ванни були висічені з цілого шматка мармуру, також вони могли бути відлиті з міді або, в окремих випадках, срібла. Прийняття ванни на той момент носило не гігієнічний характер, а скоріше церемоніальний, так як служило для релаксації і допомагало привести дух в рівновагу і гармонію.

Розташував: Роман, 24.12.2010 | Переглядів: 1334 | Завантажень: 0 | 0

Монтаж гіпсокартону. 

imagesНапевно в житті кожного з нас в тій або іншій мірі виникали моменти, пов'язані з необхідністю благоустрою інтер'єру приміщень, будь то будинок або офіс. Останнім часом тенденція в цій області склалася таким чином що найбільш актуальним стало проведення ремонтних і обробних робіт на європейському рівні, з використанням тільки найсучасніших матеріалів, до яких варто віднести і гіпсокартон. Унікальне поєднання міцності, експлуатаційних якостей вартості і довговічності увібрав в себе гіпсокартон, основою якому служить гіпсовий пласт, ув'язнений між листами картону з обох боків. Найчастіше гіпсокартон використовують для створення міжкімнатних легенів і недорогих перегородок, а також підвісних стель. При цьому гіпсокартон дає відмінну основу для остаточної обробки матеріалу завдяки унікальним властивостям картону в його основі. Ще однією з численних особливостей гіпсокартону є його вогнестійкість що є хорошою рекомендацією для його використання поблизу джерел високої температури. Варто також відмітити, що разом з цим гіпсокартон вважається екологічно чистим матеріалом і не впливає негативно на здоров'я і життєдіяльність людини.

Розташував: Роман, 24.12.2010 | Переглядів: 6998 | Завантажень: 0 | 0

Наші відео

ads

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші партнери

ads

ads

ads

Украинский портАл каталог сайтів Львівський каталог сайтів Строительный портал Украины Украина-Сегодня: Каталог сайтов Львів. Дошка оголошень. Каталог сайтів. Будівельні послуги у Львові Строймарт | Рейтинг сайтов украины строительство и недвижимость